Duben 2010

Not Myself Tonight Official Video & Screen Captures

30. dubna 2010 v 19:56 | LadyWrong |  Ostatní-CH.A
Nevím kdy měl premiéru videoklip Not Myself Tonight..zatím nikde na youtube není .
Je ale na jejích stránkaách takže video dám do odkazu a mám tu ještě screen z videa...to video je vážně pěkný :))
,,Lindsay je HIV pozitivní'' - napsal její otec na twitter

30. dubna 2010 v 19:31 | LadyWrong |  Ostatní-LL
Válka mezi otcem a dcerou se přiostřuje a neshody mezi Michaelem Lohanem a Lindsay jsou čím dál tím šílenější.

Přes média na sebe házejí špínu a obviňují se z všelijakých poklesků. Nejnovější bomba, která se nyní objevila na veřejnosti, byla zpráva na internetové síti Twitter. "Moje dcera je HIV pozitivní," napsal tam údajně otec divoké a problémové herečky.
Už v minulosti se Michael netajil tím, že je jeho dcera závislá na lécích a potřebuje profesionální pomoc, jinak jí hrozí smrt. Skutečně je však Lindsay pozitivní? A jsou jejich vztahy natolik vyostřené, že musí podobné informace sdělovat celému světu?
"Já to nepsal, na můj webový účet se dostal hacker, je to jeho práce. Už zjišťujeme, kdo je za to zodpovědný," hájí se Michael. Lindsay je přesvědčená, že podobnými útoky chce její otec vydělat peníze..

Miley Cyrus - Can't Be Tamed

30. dubna 2010 v 17:24 | LadyWrong |  Miley Cyrus -Videa
Mám tu novou písničku od Miley..je skvělá :))

I Can't Be Tamed - Single Cover

30. dubna 2010 v 16:54 | LadyWrong |  News
Mám tu cover k novému singlu I Can't Be Tamed. Premiéra písničky je 3.5. a premiéra videoklipu je 4.5.
Britney a Brett v LA

30. dubna 2010 v 16:31 | LadyWrong |  Paparazzi -B.S
Britney Spears byla dnes, 29. dubna, viděna ve svém autě v Los Angeles. Doprovod a zároveň i šoférku jí dělala její osobní asistentka Brett.
Britney a Brett v LA

Info o vystoupení Lady GaGa v American Idol!

29. dubna 2010 v 19:36 | LadyWrong |  News L.Gaga
Objevily se informace o vystoupení Lady GaGa v soutěži American Idol.Díl s Lady GaGa se natáčel už včera, ale odvysílán bude až 5.května.Lady GaGa podle zdrojů zpívala Bad Romance a Alejandro.

Trvalo prý hodiny než se postavily kulisy.Musel se přinést těžký,velký kovový anděl,který má mít na křídlech oheň, 2 obří špičaté stromy a lavičky vyrobené z krvavých žiletek.Dále měla Lady GaGa u sebe 8 tanečníků,kteří na sobě měli jen černé kraťasy.

Potom se musel dát suchý led aby se podlaha pokryla mlhou a Lady GaGa nemá na sobě nic! Pouze jí kryjí strategicky uspořádáné kožené listy a kapuce vyrobená ze síťoviny.Celá show prý kritikům připadala jako sado-maso Alenka v říši divů,Lady měla na sobě šaty,které připomínají ty,které měla na sobě zpěvačka Cher v jednom ze svých klipů a celá show zahrnuje i hřbitovní scénu,která vypadá jako z filmu "Fantom Opery" a polonahé víly vypadají jako ze "Sen noci Svatojánské".

Lady GaGa prý začala zpívat a hrát na piano Bad Romance a pak začala zpívat svůj nový singl Alejandro.Celá show je prý ohromující,takže se máme na co těšit!

Lady GaGa - Marco Grob Photoshoot 2010

29. dubna 2010 v 19:32 | LadyWrong |  News L.Gaga


Objevily se dvě fotky z nejnovějšího photoshootu Lady GaGa,který pro magazín Time 100 nafotil Marco Grob.Lady GaGa je jednou ze tří nejvlivnějších lidí součastnosti a objeví se na titulce časopisu TIME.O jejím umístění jste měli možnost rozhodnout pomocí ankety,o které jsem Vás nedávno informoval.Objevilo se také video s Lady GaGa,kde mluví o své inspiraci a o fanoušcích.Lady GaGa vypadá na fotkách i ve videu nádherně!!
Lady GaGa for TIME

Pokud Vám video nepůjde,zkuste ho spustit ZDE


Make-A-Wish Foundation's "World Wish Day" at The Grove 28/4/2010

29. dubna 2010 v 18:26 | LadyWrong |  Akce 2010
 Mám tu prvních, pár úžasných fotek, Vypadala opravdu skvěle. Zazpívala pouze jednu písničku a to The Climb.
free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host

Revival Vintage Boutique Grand Opening 28/4/10

29. dubna 2010 v 18:15 | LadyWrong |  Paparazzi -Demi
Demi s Joem na otvíračce butiku Revival Vintage...oběma to strašně moc slušelo a dohromady samozřejmě taky:) Demi byla nádherná a taky její outfit!

Click to view full size image

German Interview

29. dubna 2010 v 18:05 | LadyWrong |  News
Miley, měla jsi být na premierách v Evropě ale kvůli sopečnému mraku jste nemohla. Bylo to hezké, si trochu odpočinout?
MILEY: ,,Moje mamka se smála a řekla: 'Jediná věc, která tě může odvést od práce je sopka. Jsi workoholik.' Byla jsem docela šťastná, že jsem měla pár dní volno. Na druhou stranu, nedávno probíhaly premiéru k filmu Hannah Montana, pro které jsme jeli do Španělska, Itálie a Německa. Bylo to šílené vidět všechny skvělé fanoušky. Chtěla jsem s Liamem zažít tyto časy a tak jsme byli zklamaní."

Věříš v lásku na první pohled, nebo spíše na druhý jako Ronnie ve filmu?
MILEY: ,,Věřím v oboje. Láska na první pohled, to se mi zatím ještě nestalo. Potřebuju znát nejdřív osobu. Stejně jako Ronnie."

Kdy jsi věděla, že Liam je ten správný?
MILEY: ,,Legrační je, že vše se děje naopak, pokud děláte film. Než se nadějete, objímáte se na pláži a už je před vámi skutečný život. Miluji Tě, zaznělo na plátně. Bylo to trochu divné. Jeden to chce říct ve skutečném životě ale pak zase ne. Je to zajímavé. Myslím, že je trocha pravdy ve všem, co jsme natočili."

Letos ti bude 18 let. Těšíš se na to?
MILEY: ,,Jo, jsem velmi potěšena. Koupila jsem si svůj vlastní dům a jsem nadšená. Jsem už nezávislá z důvodu toho, že hodně cestuji. Mám čtyři sourozence a tak mamka a taťka nemůžou být vždy semnou. Myslím si, že mě poté budou brát lidi vážně. Už jsem udělala hodně, možná víc, než někteří dospělí lidé v mém postavení. Nemám pocit, že mě lidé berou vážně protože jsem tak mladá. Doufám, že se to poté změní."

Až ti bude 18 let, můžeš své peníze utrácet jak budeš chtít?
MILEY: ,,To už můžu teďka."

Jaké jsou tvé pocity, když se Hannah Montana blíží ke konci?
MILEY: ,,Je to trochu smutné protože to je obrovská kapitola v mém životě. Bude to zvláštní, že to mám po 5-6 letech za sebou. Zvyklostí bylo, vstávat v osm hodin, vidět stejné lidi na place v šest večer jít domů. Je to rutina. Těším se ale na nové věci."

A co hudba? Je pravda, že se teď chceš věnovat filmům?
MILEY: ,,V létě vyjde nové album. Pak si udělám přestávku s hudbou a budu se věnovat něčomu jinému. Ráda bych třeba psala písně pro ostatní umělce. Miluji psaní písní. Ráda bych, aby ostatní měli možnost dělat hudbu."

Co máš v plánu natáčet teď?
MILEY: ,,Po The Last Song budu natáčet film s Demi Moore. Je to remake z francouzského filmu LOL - Laughing Out Loud. Je to příběh matky a dcery."

Je to pro tebe jednodušíí s přítelem, který je také centrem pozornosti?
MILEY: ,,Vztah s Liamem je nejlepší, co jsem kdy měla. Je to skvělý herec a není typ Teen senzace. Bere svou práci velmi vážně. Miluji být s ním. Vidím ho číst si scénáře a pak se ho ptám, jestli se nechce jít projít. Myslím, že je snažší mít někoho, kdo sdílí s vámi lásku k vaší práci.

Máš někdy touhu žít normální život a normálně studovat jako Ronnie ve filmu?
MILEY: ,,Ne, mám ráda práci. Možná jednoho dne, jako moje babička, která se do školy vrátila když jí bylo 65 let. Od ní jsem se dozvěděla, že nikdy není pozdě.


Miley Cyrus, 'I Have Achieved A Lot.'

29. dubna 2010 v 17:51 | LadyWrong |  News
Aktuální Disney královna Miley Cyrus si myslí, že bude více respektována až jí bude 18 let. Miley řekla pro RP Online: ,,Opravdu se těším až mi bude 18 let. Koupila jsem si vlastní dům, a jsem velmi nadšená. Jsem docela nezávislá už z toho důvodu, že hodně cestuji. Mám čtyři sourozence a tak mamka a táta nemohou jít vždy se mnou. Ale myslím, že lidé si myslí abych to myslela opravdově na této cestě. Dosáhla jsem toho víc, než někteří lidé v mém postoji. A mám pocit, že mě neberou vážně, jen proto, že jsem tak mladá. Doufám, že se to změní."

Radio Disney Take Over 20/4/10

29. dubna 2010 v 17:49 | LadyWrong |  Paparazzi -Demi
Demi ve studiu Disney radia

002.jpg

New Blog #15

29. dubna 2010 v 17:45 | LadyWrong |  Miley Cyrus-Message
 Ahoj lidi!

Udělala jsem si vlastní youtube účet abych mohla nahrávat více videií pro Vás! Budu pokračovat videii pro MileyWorld ale z nějakého důvodu to teď na mém počítači nefunguje. Chtěla jsem aby můj účet na Youtube byl více pro mé starší fanoušky a poté se stále aktualizuje pro mé mladší fanoušky na MileyWorld. Můj účet je: www.youtube.com/mcforrealzzz Zatím tam není žádné video ale bude brzy! Miluji Vás. Doufám, že je vše v pořádku. XO XM

Miley Cyrus On Nude Scenes And Liam

29. dubna 2010 v 17:43 | LadyWrong |  News
Miley Ray Cyrus je šťastná, že její vztah s Liamem je veřejně známý. Miley řekla BBC: ,,Myslím, že je to jednodušší. Byla jsem ve vztazích, kde nechtěli, aby to lidé věděli z důvodu jejich kariér. Proklouznout kolem je ale více drama, než je nutné. Je to jako: 'Ano jsme spolu. Nechte nás žít naše životy'. Je to jednodušší protože se nemusíte snažit proklouzávat kolem, protože jste viděni spolu."

Miley přiznala, že jejich vztah byl v rané fázy, když museli natáčet nějaké romantické scény. ,,Nikdo v té době netušil, že jsme spolu, proto jsme byli pořád profesionální."

Miley také dále mluvila o novém projektu LOL: ,,Pracuji na dalším filmu, je to remake z francouzského filmu s názvem LOL...Hraji s Demi Moore a jsem opravdu nervózní. Ale myslím, že to bude zábava. Svlékla by si Miley šaty pro nahé scény? ,,To záleží o čem film je. Jestli je to něco, co je prima, tak to prostě záleží na okolnostech."

Miley Cyrus X-RATED MAKEOVER

29. dubna 2010 v 17:41 | LadyWrong |  News
Miley Cyrus se stane pořádným sex symbolem poté, co dostane X-Rated Makeover, podle magazínu The Sun: Její nová image bude představena v nejbližší době. Zdroj řekl: ,,Je to Miley Mark II pro nové album. Už nebude Teen Queen moc dlouho. Nový vzhled a postoj bude šokovat mnoho lidí ale je to něco, co chce Miley dělat."
Lindsay na nákupech s Ali 26/4/10

28. dubna 2010 v 18:52 | LadyWrong |  Paparazzi
Lindsay zase strávila odpoledne se svou mladší sestrou Ali a vyarzily si na nákupy..Lin to tu fakt moc sluší!Skvělá vizáž i outfit...vypadá líp než Ali i přesto, že jsou si ty dvě tak podobné...ještě když tu mají stejné vlasy uplně:)


Klikněte pro zobrazení původního obrázku

Ke$ha in Sydney

28. dubna 2010 v 18:43 | LadyWrong |  Ke$ha-Paparazzi
free image hostfree image hostfree image hostfree image hostfree image hostfree image host

Klip k singlu "Alejandro" se bude natáčet už v pátek!

28. dubna 2010 v 18:37 | LadyWrong |  News L.Gaga
Dnes se objevily informace,že klip k novému singlu Lady GaGa - "ALEJANDRO" se bude točit už tento pátek 30.dubna 2010 a režisérem se stane zřejmě Steven Klein.


Britney a Jason u lékaře

27. dubna 2010 v 19:22 | LadyWrong |  Paparazzi -B.S
Britney Spears si společně se svým přítelem Jasonem Trawickem zašla včera, 25. dubna, k doktorovi v Los Angeles.
Britney a Jason u doktora

Demi Lovato & Joe Jonas - Make a Wave

27. dubna 2010 v 17:44 | LadyWrong |  Ostatní-Demi
Mám tady video k písni Make a Wave kterou natočila DEmi s Joem Jonasem....
Ta písnička je krásná a tak i to videoNew Video Blog!

27. dubna 2010 v 17:24 | LadyWrong |  Ostatní T.S
Moc jí to tam sluší..zajímavý jak může hrát basketbal v podpatkách =))


Finále SONP

27. dubna 2010 v 17:19 | LadyWrong
Čtete dobře toto kolo jejiž poslední ...přemýšlela jsem jak bych to udělalaa tak jsem rozhodla,že udělaám už finále ti co vypadli měli pouze 2 hlasy...Takže toto poslední kolo bude do


9.5.2010

Nedávám hlas

Hlasovat můžete pro:

katula-skatula


_SelenQa_Gomez_

Vyhodnocení 3 SONP

27. dubna 2010 v 17:14 | LadyWrong
Mám tu vyhodnocení 3 kola SONP

Postupují:

katula-skatula
_SelenQa_Gomez_

Nepostupují :
britnica
__AldAsS__
dakotabluerichardsblog

Taylor Brings It With Challenge #3!...sort of + CMT Voting

27. dubna 2010 v 17:10 | LadyWrong |  Ostatní T.S
Na videu jí to moc sluší :))Jason Derulo by chtěl duet s Lady GaGa!

27. dubna 2010 v 16:55 | LadyWrong |  News L.Gaga
Zpěvák Jason Derulo, který byl předskokanem na turné Lady GaGa - Monster Ball ,by chtěl s Lady GaGa natočit duet!
Jason řekl,že Lady GaGa je okouzlující a talentovaná zpěvačka a že by s ní chtěl napsat song.Také řekla,že její koncerty jsou skvělé a její projev způsobuje fanouškům extázi.

"Samozřejmě bych chtěl nazpívat duet s Lady GaGa.Doufám,že se to v blízké budoucnosti podaří!"

New Design #28

27. dubna 2010 v 16:37 | LadyWrong |  Designe's
TAk a mám tu nový dess který jsem si objednávala..Nechala jsem si ho udělat z fotek Miley,VAnessya Demi a taky je tam splečná fotka Miley Demi a Seleny...Opravdu se mi moc líbí..je v skvělých barvách..takže doufám,že tu vydrží dlouho a že se mi jen tak neokouká -:))

My-blog-for-stars (c)


In Toulca Lake 25/4/2010

26. dubna 2010 v 18:27 | LadyWrong |  Cancid 2010
Miley byla viděna s Demi Lovato v Toulca Lake! Holkám to opravdu moc slušelo ..
free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host